‪Google+‬‏

מאמרים > אדריכלית > עיצוב פנים דירות - מקצועי או חובבני?

בעת בניית בית חדש ובעת שיפוץ בית או דירה קיימים, עולה תמיד השאלה האם לעשות את עיצוב הפנים לבד או לשכור מעצבת פנים מומלצת ?
עיצוב פנים דירות חדשות או ישנות הוא משימה מורכבת ורגישה גם לאנשי מקצוע וכדאי לשקול היטב את היתרונות והחסרונות של עיצוב הדירה בכוחות עצמכם. נילי חביב, המתמחה בעיצוב פנים ותכנון אדריכלי, מסבירה על תהליכי העיצוב ועוזרת להפוך את ההחלטה לקלה יותר.

 

 

מקורות השראה או מקור לבלבול


כאשר אנחנו מעוניינים להיחשף לרעיונות שונים בעיצוב פנים אנחנו מעלעלים במגזיני עיצוב שונים, וגולשים באתרי עיצוב באינטרנט. כתוצאה מכך אנחנו נחשפים בעיקר לטרנדים החמים של הרגע ומקבלים המון רעיונות לאיך אנחנו רוצים שהבית שלנו יראה. מעצבי פנים יודעים כיצד להפוך את מבול המידע הזה למקורות השראה לעיצוב על-זמני שמתכתב בעדינות עם טרנדים כאלה ואחרים, כך שהעיצוב יישאר רלבנטי גם בחלוף הטרנד ולא יימאס עליכם במהרה. מי שאינו יודע לערוך את הסינון הדרוש, נשטף ברעיונות הרבים ועשוי למצוא את עצמו נכנע לטרנדים, בלי לשים לב, מה שמוביל לעיצוב בר חלוף או לאנדרלמוסיה עיצובית בבית, וכמובן שהתוצאה יוצאת רחוקה מהחלום.

 עיצוב פנים דירות

 

(אל ת)עשה זאת בעצמך


מגמת העשה זאת בעצמך, DIY, מעוררת אנשים רבים למצוא את הפן היצירתי שבתוכם וליצור דברים שונים בעצמם. מגמה זו מבורכת ונפלאה ממש, אך כאשר מדובר על עיצוב פנים דירות או בתים, כדאי למתן את הרוח הזו ולפחות להיעזר בתכנון של אנשי מקצוע. גם מי שיש לו ידי זהב ויכול ליצור הכל בכוחות עצמו צריך לדעת כיצד לשלב את הדברים בצורה נכונה זה עם זה, וכמובן שאיכות העבודה חשובה גם היא, כדי שהבית לא יראה כאילו רוהט בתוצאות של חוג הנגרות שהלכתם אליו פעם ותצטרכו עזרה של מספר עוזרות בית בכדי לסדר את הבלאגן.

 

מה לחפש במעצב פנים


עיצוב פנים דירות הוא מקצוע לכל דבר, והדרישה שלכם מבעלי המקצוע צריכה להיות ברורה. על המעצב להיות בעל ניסיון רלבנטי, שיכול להראות דוגמאות לעבודות קודמות, שיש לכם איתו כימיה טובה ואתם מרגישים שהוא קשוב אליכם. מצד שני, מצאו מישהו שתוכלו להקשיב לעצותיו, ושיצליח לשלב את דעתכם ודעתו בצורה הטובה ביותר, כך שאתם תהיו מרוצים מביתכם והוא יהיה גאה בעבודתו.

 

 

 

מאמרים דומים:

למה כדאי לשכור מעצבת פנים מומלצת רוב האנשים העומדים לפני שיפוץ מקיף של ביתם או בפני רכישת דירה חדשה שומעים אזהרות רבות לגבי עמידה בתקציב, ותחזיות קודרות לגבי נקודת התחלת הפרוייקט ונקודת סיומו. שכירת שירותיה של מעצבת פנים מומלצת יכולה לשדרג את הפרוייקט כולו מכל בחינה אפשרית קרא עוד
כל הסודות של עיצוב בית כפרי ביתו של אדם מבצרו כמאמר האמרה הידועה אך ביתו של אדם צריך להיות גם מקום מפלטו מלחצי היום-יום ומקום להירגע בו עיצוב בית כפרי הפך לפופולרי מאוד קרא עוד
תכנון אדריכלי במאה ה21 - תוכנית אדריכלית לבית פרטי תחום האדריכלות נהנה בעשור האחרון מחשיפה אל טכנולוגיות חדשניות מתקדמות, כאשר אחד מביטוייה של אותה קדמה טכנולוגית הוא תכנון אדריכלי ממוחשב בתלת ממד קרא עוד

מתעניינים וחושבים על הבית המיוחד שלכם? השאירו פרטיכם כאן ואצור עמכם קשר בהקדם

‪Google+‬‏